Firma Winrol – żaluzje drewniane Łódź

Firma Winrol – żaluzje drewniane Łódź
Kategoria
Opis

Winrol to szanowana wrocławska firma, która zajmuje się produkcją różnego rodzaju rolet i żaluzji. Jej pracownicy zapewniają indywidualne doradztwo i wycenę projektu. Winrol ma szerokie doświadczenie, poparte licznymi referencjami i pozytywnymi opiniami. Firmie zaufało już wiele znanych marek, m.in. Orsay, Łyko i DHL.

żaluzje drewniane Łódź

Żaluzje drewniane z oferty firmy WinRol fot.1

W jej ofercie pojawiły się już wysokiej jakości żaluzje drewniane (też bambusowe) i plisowane, rolety rzymskie, klasyczne i dachowe, a także wielobarwne zasłony. Każdy projekt jest indywidualny, a do przygotowania produktów firma wykorzystuje materiały z najwyższej półki, które odznaczają się trwałością i solidnością. Winrol zapewnia dwuletnią gwarancję na swoje produkty i usługi, jak również szybką realizację zamówień.

żaluzje drewniane Łódź

Żaluzje drewniane z oferty firmy WinRol fot.2

Na stronie internetowej marki można zapoznać się z opiniami na jej temat, a także dotychczasowymi realizacjami. Znajdują się tam również praktyczne porady dotyczące doboru odpowiednich żaluzji, jak również szeroko pojętej aranżacji wnętrz. Winrol posiada swój salon firmowy we Wrocławiu.

WinRol Rolety i Żaluzje

Telefon
506276482
Nip
8982119415
Regon
022023461
Siedziba
Al. gen. Józefa Hallera 78/2a
53-324 Wrocław
  • Firma Winrol – żaluzje drewniane Łódź
  • Firma Winrol – żaluzje drewniane Łódź