Internetowy sklep z pościelą Pościel To – oferta poduszek 40×40 centymetrów

Internetowy sklep z pościelą Pościel To – oferta poduszek 40×40 centymetrów
Kategoria
Opis

Miękki, niewielki jasiek to poduszeczka idealnie komponująca się z niemal każdym wystrojem sypialni. Odpowiednio dobrane wypełnienie do potrzeb użytkownika sprawi, że komfort snu i wypoczynku będzie jeszcze lepszy. Może być również podstawową poduszką dla dzieci. Szeroka możliwość wyboru poszewek na jaśki pozwala natomiast użyć ich zarówno jako element uzupełniający zestaw pościelowy, jak i dekoracyjną poduszkę na narzutę.

Może być wyróżniającym się kontrastowym elementem, dopasowana do wystroju okien, kolorystyki pokoju czy po prostu w ulubionym wzorze. Dla wielu osób poduszka jasiek to także nieodłączny towarzysz w podróży, który dzięki kompaktowym wymiarom może być zabrany niemal wszędzie. Wtedy nawet w hotelu czy w trakcie snu u znajomych albo rodziny można zapewnić sobie odrobinę dobrze znanego komfortu.

Poduszka 40x40

Poduszki 40×40 z oferty sklepu Pościel To fot.1

Wypełnienie ma znaczenie – miękka i delikatna poduszka jasiek

Dobry jasiek może mieć różne oblicza. Tradycyjna poduszka jasiek ma wypełnienie puchowe, w wersji premium 100% jak poduszka 40 x 40 Ludwika zapewniające wyjątkową miękkość. To także optymalna termoregulacja i przepuszczalność powietrza, a puch oczyszczony nadaje się nawet dla alergików, o ile nie mają alergii na pierze. Dla wymagających lepszego podparcia sprawdzi się jasiek puchowy z dodatkiem pierza, czy też półpuch. To także dobre rozwiązanie na lato, znacznie tańsze od w pełni puchowych poduszek, jak na przykład jasiek 40 x 40 Comfort Ludwika.

Poduszka 40x40

Poduszki 40×40 z oferty sklepu Pościel To fot.2

Osoby cierpiące na różnego rodzaju silne alergie nie muszą rezygnować z jaśków. Dla nich dostępne są poduszki z linii Classic o charakterze antyalergicznym. Zarówno wypełnienie, jak i powłoczka są proste w utrzymaniu w czystości, nie sprzyjają rozwojowi roztoczy czy bakterii. To dzięki odpowiednim syntetycznym włóknom, które jednocześnie nadają poduszeczce pożądaną miękkość. Obok wypełnienia nie bez znaczenia jest również pokrowiec je otaczający. Powinien być wykonany z materiału łatwego w utrzymaniu w czystości, oddychającego, najlepiej również antyalergicznego. Jaśki mogą mieć różne wysokości, dostosowane do indywidualnych preferencji.

Poduszka 40x40

Poduszki 40×40 z oferty sklepu Pościel To fot.3

Jasiek dekoracyjny i do spania – jak połączyć te dwie funkcje w sypialni?

Gruba poduszka jasiek obok funkcji typowo wypoczynkowej świetnie sprawdza się w dekoracyjnej roli. Tak naprawdę wystarczy tylko ciekawa poszewka w kolorystyce dobranej do wystroju sypialni, albo z efektownym, odznaczającym się motywem. Może być to na przykład wykończenie cekinami z jednej stron, a z drugiej miękką tkaniną, dobrą podczas snu. Na poduszki dekoracyjne lepiej sprawdzają się jaśki z pierza lub półpuchu, zwykle dosyć dużej wysokości, grubości.

Jasiek wykorzystywany zarówno do spania, jak i jako dekoracja powinien być regularnie utrzymywany w należytej czystości. Pamiętać należy nie tylko o częstej zmianie powłoczek, ale także okresowym praniu samej poduszki. Warto mieć to na uwadze w szczególności, gdy w domu mieszkają alergicy albo zwierzęta, których futro często unosi się w powietrzu i wraz z drobinkami kurzu lub brudu może osadzać się na pościeli.

Sklep z pościelą Pościel To

Telefon
601441311
Nip
9680851462
Regon
367620149
Siedziba
ul. Porzeczkowa 6
98-270 Złoczew
  • Internetowy sklep z pościelą Pościel To – oferta poduszek 40×40 centymetrów
  • Internetowy sklep z pościelą Pościel To – oferta poduszek 40×40 centymetrów
  • Internetowy sklep z pościelą Pościel To – oferta poduszek 40×40 centymetrów