Multimetry cyfrowe w ofercie firmy Tespol

Multimetry cyfrowe w ofercie firmy Tespol
Kategoria
Opis

Tespol to firma, która posiada ponad ćwierć wieku doświadczenia w sprzedaży aparatury kontrolno – pomiarowej, jak również innowacyjnych i nowoczesnych systemów radiokomunikacyjnych. W ofercie znajdują się klasyczne sprzęty i najnowocześniejsze technologie, a wśród nich dużą popularnością cieszą się takie urządzenia, jak oscyloskopy i multimetry.

Multimetr

Multimetr cyfrowy z oferty firmy Tespol fot.1

Tespol współpracuje z czołowymi światowymi producentami, ponadto jest z nimi związana wieloletnimi umowami serwisowymi oraz dystrybutorskimi. Poza sprzedażą firma oferuje fachowe doradztwo w wyborze sprzętu, jego kalibrację, a także przeszkolenie zespołu z użycia i działania urządzeń. W przypadku awarii istnieje możliwość serwisowania sprzętu, zarówno w czasie trwania gwarancji, jak i pogwarancyjnie.

Multimetr

Multimetr cyfrowy z oferty firmy Tespol fot.2

Firma okazjonalnie organizuje targi, seminaria oraz webinary poświęcone oferowanym urządzeniom. Prezentacje sprzętu są prowadzone przez inżynierów znających dobrze prezentowane urządzenia i odbywają się stacjonarnie oraz online. Każda firma zainteresowana zakupem sprzętu może poprosić o jego wcześniejszą prezentacje.

Tespol Sp. z o.o.

Telefon
717836360
Nip
8992410135
Regon
930513685
Siedziba
ul. Klecińska 125
54-413 Wrocław
  • Multimetry cyfrowe w ofercie firmy Tespol
  • Multimetry cyfrowe w ofercie firmy Tespol