Naprawa telefonów Wrocław – serwis ForceGSM

Naprawa telefonów Wrocław – serwis ForceGSM
Kategoria
Opis

Firma ForceGSM to przedsiębiorstwo z Wrocławia zajmujące się serwisowaniem telefonów. Posiada wieloletnie doświadczenie w branży, na rynku działa od 2009 roku. Zadowolenie klientów to główna dewiza przyświecająca firmie. Oprócz usług serwisowych zajmuje się sprzedażą urządzeń mobilnych i akcesoriów.

naprawa telefonów Wrocław

ForceGSM – naprawa telefonów Wrocław

Podchodzi kompleksowo do każdego zlecenia zaczynając od diagnozy usterki, poprzez naprawę, a kończąc na oddaniu w ręce klienta sprawnego sprzętu. W swojej ofercie posiada też możliwość naprawy: czytników e-book, tabletów, laptopów, nawigacji i komputerów stacjonarnych. Prowadzi również skup telefonów. Stale doskonali swoich pracowników i poszerza ich wiedzę, co przekłada się na podjęcie się napraw nawet najbardziej skomplikowanych usterek.

Z serwisu można skorzystać stacjonarnie lub wysyłając swój sprzęt do serwisu. Dla klientów, którzy są zapracowani i cierpią na brak czasu serwis proponuje usługę dojazdu do klienta. Wykształcona kadra pracownicza ForceGSM chętnie podejmuje się nowych wyzwań i dokłada wszelkich starań by sprzęt był naprawiony na czas.

ForceGSM

Telefon
783675000
Nip
8842510527
Regon
021020124
Siedziba
ul. Hallera 52
50-984 Wrocław
  • Naprawa telefonów Wrocław – serwis ForceGSM