Spółka Infortes – Comarch partner Wrocław

Spółka Infortes – Comarch partner Wrocław
Kategoria
Opis

system erp

Infortes to firma zajmująca się sprzedażą i wdrażaniem systemów informatycznych dla firm. Przedsiębiorstwo dostarcza nowoczesne i sprawdzone systemy takie jak m.in.: CRM, WMS, DMS. Oferta przedsiębiorstwa dedykowane dla firm średniej wielkości, które zajmują się produkcją, handlem i usługami. Infortes to firma z największą ilością ilością wdrożeń systemu Comarch ERP XL w Polsce.

Wykwalifikowany pracownicy zapewniają wsparcie przy uruchomienia i dobrze systemów informatycznych optymalnych dla specyfiki danej branży. Infortes gwarantuje rozwiązania informatyczne doskonale dopasowane do potrzeb danej specyfiki działalności. Firma istnieje do 2004 roku, stale notuje wzrost liczby klientów.

Zespół tworzy 40 osób z dużą wiedzą i doświadczeniem. Firma jest stanie wykonać najbardziej skomplikowane zlecenia w ustalonym terminie. Pracownicy posiadają liczne udokumentowane certyfikaty, stale poszerzają swoje kompetencje. Znajomość potrzeb klientów oraz rynku, gwarantuje kompleksową wysokiej jakości obsługę klientów.

Infortes Sp. z o.o.

 

Telefon
713067040
Nip
8992499879
Regon
932978690
Siedziba
Aleja Śląska 1
54-118 Wrocław
  • Spółka Infortes – Comarch partner Wrocław